Vydělávejte s www.levnyoutlet.cz

Frequently Asked Questions

  1. Co byste měli udělat, abyste se stali partnery eshopu WWW.LEVNYOUTLET.CZ?
  2. Jaké poskytujete garance, že provize vyplatíte svým partnerům řádně a včas?
  3. Jak probíhají výplaty provizí?
  4. Jak si založit a nastavit affiliate účet?
  5. Co je partnerský odkaz(affiliate link)?
  6. Můžu aktivně propagovat partnerské odkazy(affiliate linky)?
  7. Máte nějaké rady a tipy pro Vaše affiliate partnery?
  8. Co musím nyní udělat, když se chci registrovat do affiliate programu?

1. Co byste měli udělat, abyste se stali affiliate partnery WWW.LEVNYOUTLET.CZ?
Je potřeba splnit několik podmínek pro vstup do našeho affiliate programu. Nejdůležitější je být provozovatelem nějakého webu, internetové diskuze, blogu nebo eshopu. Naše produkty jsou cileny na všechny věkové skupiny, pro obě pohlaví, takže je vhodný pro jakýkoliv webový projekt

Další podmínka je mít bankovní účet, kam budeme odesílat provize za úspěšné obchody

Zaregistrovat se do našeho provizního(affiliate)programu a náš odkaz(banner) vystavit na svém internetovém projektu

Poté už jen zbývá, starat se o svůj internetový projekt, abyste měli, co nejvyšší návštěvnost a tím, co nejvyšší provize z nákupů vašich návštěvníků v našem eshopu

2. Jaké poskytujete garance, že provize vyplatíte svým partnerům řádně a včas?
Chtěli bychom nejprve zmínit, že pro správné fungování provizního systému jsme zvolili aplikaci Post Affiliate Pro, nejrozšířenějším řešením pro provizní spolupráci. Post Affiliate Pro používá kombinaci cookies a sledování IP adres, což zajišťuje, že o žádnou řádnou provizi nepřijdete. Všechny provize Vám vyplatíme řádně a včas. Jakmile dosáhne částka na Vašem provizním účtu 500,- Kč, můžete zažádat o výplatu provize.
Jsme již na českém trhu 5.rokem a na slovenském trhu 2.rokem a máme tisíce spokojených zákazníků. Tyto spokojení zákazníci jsou naše záruka kvality.

3. Jak probíhají výplaty provizí?
Jakmile je na Vašem provizním kontě částka 500,- Kč můžete zažádat o výplatu provize. Provizi Vám poté zašleme na Váš bankovní učet. Platba je uskutečněna v českých korunách, pro Slovenské partnery v eurech

4. Jak si založit a nastavit affiliate účet?
Založení účtu v našem affiliate programu je rychlé,snadné a zdarma. Neplatíte nic za to, že se stanete naším affiliate partnerem.

Vše, co potřebujete je zaregistrovat se do našeho affiliate programu, vyplnit žádost Signup Form a odeslat ke schválení. .Schvalování je ruční, po schválení budete informováni mailem, ve kterém Vám přijdou přihlašovací údaje.

Jako schválený affiliate partner WWW.LEVNYOUTLET.CZ budete mít k dispozici vlastní administrační rozhraní, kde si můžete nechat zobrazit velmi přehledné a detailní statistiky provozu našich bannerů na Vašich stránkách. V administraci se dozvíte novinky, tipy a spoustu dalších užitečných informací, které Vám pomohou vybrat správnou formu reklamy na Vaše stránky.

V administraci máme připraveno dostatek bannerů v různých barevných variantách a velikostech, takže zcela určitě nebudete mít problém vybrat banner, který se bude graficky hodit na Váš web. Vše co musíte udělat, je vybrat správný banner a vložit ho do Vašich stránek. O zbytek už se postaráme my!

5. Co je partnerský odkaz(affiliate link)?
Partnerský odkaz (affiliate link)je speciální URL která má unikátní tvar s kódem, který jednoznačně identifikuje affiliate(provizního) partnera. Tím je zaručeno, že každý partner dostane zaplaceny všechny provize z uskutečněných a řádně uzavřených obchodů. Váš unikátní partnerský odkaz (affiliate link) získáte po registraci do našeho affiliate programu a je automaticky zahrnut do všech kódů u všech reklamních bannerů. Stačí si kód zkopírovat a vložit do svých stránek.

6. Můžu aktivně propagovat partnerské odkazy(affiliate linky)?
ANO! Vaše partnerské odkazy můžete aktivně propagovat v diskuzních fórech a sociálních sítích. Ve Vaší administraci je možné Váš affiliate link maskovat proti snadnému odhalení a nikdo tak nepozná, že se jedná o reklamu. K dispozici je maskování pomocí PHP, HTML a javaScriptu. Tím zvýšíte Vaše možnosti na větší provizi, neboť máme zkušenost, že na dobře umístěný link na sociální síti reaguje i několik desítek nových návštěvníků.

7. Máte nějaké rady a tipy pro Vaše affiliate partnery?
Ano, základy affiliate marketingu, jak správně propagovat bannery a jiné naše odkazy a nejvíce užitečné rady a tipy naleznete ve vašem affiliate panelu v administraci Vašeho affiliate účtu.

8. Co musím nyní udělat, když se chci registrovat do affiliate programu?
Jen několik jednoduchých kroků:
1. Kliknout na Signup Form
2. Vyplnit žádost o registraci affiliate partnera
3. Poté, po našem schválení obdržíte přihlašovací informace emailem
4. Přihlásit se k Vašemu affiliate panelu a vybrat si z velkého množství bannerů a textových odazů
5. Umístit Vámi vybrané bannery/odkazy na Vaše webové stránky nebo jiný internetový projekt. Jestliže umístíte tyto bannery/odkazy na více projektů, zvýší se prodeje díky návštěvníkům vašich dalších projektů.
6. Nyní se již nemusíte o nic starat, Vaše internetové projekty budou vydělávat za Vás!